Kariera

Współpracuj z nami

Aktualne oferty pracy
Słowo kluczowe
STANOWISKO
Miasto

Praca Specjalista ds. Obslugi klientów

Specjalista ds. Obslugi klientów

TORELL to firma, działająca na rynku od 1990 roku, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych, urządzeń Auto ID oraz klimatyzacji. Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości urządzeń oraz funkcjonalne i nowoczesne technologie. Proponujemy zakup urządzeń elektronicznych, w tym kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, wiodących marek: Sharp, EPSON, Samsung, Daikin oraz Honeywell. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem lokali i punktów handlowych w systemy POS, systemy gastronomiczne. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż czytników kodów kreskowych, kolektory danych, metkownic i wielu innych urządzeń.

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie klientów kluczowych
  • Zamawianie produktow
  • Wystawianie faktur dla klienta
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji urządzeń z oferty
  • Negocjacja w imieniu firmy warunków współpracy i umów handlowych
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji planów sprzedaży.
  • Miejsce Pracy: Gdańsk siedziba firmy

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Predyspozycje handlowe
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia technik sprzedaży.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów
  • Szkolenia z zakresu wiedzy i praktyki produktów firmy
  • Prowizja od sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.