Kariera

Współpracuj z nami

Aktualne oferty pracy
Słowo kluczowe
STANOWISKO
Miasto

Praca Stażysta/praktykant w dziale marketingu i handlu

Stażysta/praktykant w dziale marketingu i handlu

Firma Torell poszukuje stażysty na stanowisko- praktykant/ stażysta działu marketingu i handlu. Poszukujemy młode osoby zainteresowane pracą.

Obowiązki:

  • wsparcie prac działu handlu i marketingu,
  • Dzwonienie oraz odbieranie telefonów od klientów
  • uczestniczenie w procesie tworzenia produktow reklamowych,
  • tworzenie ofert handlowych
  • współpraca z agencjami marketingowymi, handlowcami, klientami,
  • Social Media

Wymagamy:

  • otwartości i pozytywnego myślenia
  • bardzo dobrej znajomości MS Office, mile widziana znajomość programów graficznych,
  • komunikatywności i odpowiedzialności,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • znajomości Social Media oraz platform społecznościowych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie, która jest na rynku prawie 30 lat.
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość pakietów medycznych oraz multisport
  • dobrą atmosferę w zgranym zespole
Praca Regionalny Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Regionalny Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Regional Manager for Key Clients

TORELL to firma, działająca na rynku od 1990 roku, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych, urządzeń Auto ID oraz klimatyzacji. Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości urządzeń oraz funkcjonalne i nowoczesne technologie. Proponujemy zakup urządzeń elektronicznych, w tym kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, wiodących marek: Sharp, EPSON, Samsung, Daikin oraz Honeywell. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem lokali i punktów handlowych w systemy POS, systemy gastronomiczne. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż czytników kodów kreskowych, kolektory danych, metkownic i wielu innych urządzeń.

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój sieci dealerskiej w podległym regionie
  • Pozyskiwanie klientów kluczowych
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji urządzeń z oferty
  • Negocjacja w imieniu firmy warunków współpracy i umów handlowych
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji planów sprzedaży.
  • Miejsce Pracy: Pruszcz Gdański - siedziba firmy

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość rynku fiskalnego
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Warunek konieczny: prawo jazdy kategorii B
  • Predyspozycje handlowe
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia technik sprzedaży.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów
  • Szkolenia z zakresu wiedzy i praktyki dotyczące urządzeń fiskalnych jak i innych produktów firmy
  • Prowizja od sprzedaży
  • Możliwy pakiet Multisport, Luxmed
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.