Kariera

Współpracuj z nami

Aktualne oferty pracy
Słowo kluczowe
STANOWISKO
Miasto

Praca Regionalny Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Regionalny Menedżer ds. Klientów Kluczowych

Regional Manager for Key Clients

TORELL to firma, działająca na rynku od 1990 roku, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych, urządzeń Auto ID oraz klimatyzacji. Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości urządzeń oraz funkcjonalne i nowoczesne technologie. Proponujemy zakup urządzeń elektronicznych, w tym kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, wiodących marek: Sharp, EPSON, Samsung, Daikin oraz Honeywell. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem lokali i punktów handlowych w systemy POS, systemy gastronomiczne. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż czytników kodów kreskowych, kolektory danych, metkownic i wielu innych urządzeń.

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój sieci dealerskiej w podległym regionie
  • Pozyskiwanie klientów kluczowych
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji urządzeń z oferty
  • Negocjacja w imieniu firmy warunków współpracy i umów handlowych
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji planów sprzedaży.
  • Miejsce Pracy: Pruszcz Gdański - siedziba firmy

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość rynku fiskalnego
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Warunek konieczny: prawo jazdy kategorii B
  • Predyspozycje handlowe
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia technik sprzedaży.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów
  • Szkolenia z zakresu wiedzy i praktyki dotyczące urządzeń fiskalnych jak i innych produktów firmy
  • Prowizja od sprzedaży
  • Możliwy pakiet Multisport, Luxmed
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
Praca Magazynier

Magazynier

Firma Torell poszukuje osoby na stanowisko Magazynier, wszystkie osoby zaintesowane tym stanowiskiem zapraszamy do składania CV.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

- rozładunek, sortowanie przesyłek w magazynie,

- przygotowanie towarów do wysyłki

- wprowadzanie wysyłek do dedykowanego systemu kurierskiego

- przyjmowanie dostaw konterów

- przyjmowanie i wydawanie paczek, palet dla kuriera.

- dodatkowe prace porządkowe na terenie firmy, prace budowlane itp.

Od kandydatów oczekujemy:

- odpowiedzialności i uczciwości,

- umiejętności pracy w zespole,

- dokładności, sumienności i rzetelności.

- prawa jazdy typu B

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- współpracę z rzetelną firmą działającą 29 lat na rynku,

- terminowość wypłat.

- możliwą opiekę medyczną oraz karty multisport